Společnost je distributorem těchto značek:

CAS Jižní Korea, kompletní sortiment vah a vážicích zařízení

CAS Corporation je jedním z největších světových výrobců vah a vážicí techniky s třicetiletou tradicí ve svém oboru. Je zaměřen zejména na obchodní a kuchyňské váhy (oblast retailu) a na průmyslové vážení (oblast industry) – tedy podlahové váhy, nájezdové váhy pro kamiony, vyhodnocovací jednotky pro vážení a tenzometrické snímače.

Mateřská firma vznikla a působí od roku 1983 v Koreji (zde ovládá 70% trhu s vážicí technikou) a v současnosti má výrobní filiálky v USA, v Číně, v Turecku a v Indii. Obchodní zastoupení má CAS Corporation dnes prakticky ve všech zemích vyspělého světa.

Firma ZEMAN Váhy má oficiální zastoupení CAS Corporation pro Českou republiku od roku 1998.

TORREY Mexiko, obchodní váhy

TORREY je jedním z velkých světových výrobců vah, masozpracujících strojů a chladicí techniky s třicetiletou tradicí. Většinu produkce TORREY tvoří dnes výroba chladících vitrím pro nápoje (Pepsi-Cola) a pil na kosti a zmrazené maso. Firma je zaměřena na práci s ocelí, zejména s nerezí.

Mateřská firma působí v Monterrey, v severní části Mexika. Obchodní zastoupení má TORREY dnes ve všech světadílech a dodává svá zařízení ve významném množství do střední Evropy; zajímavé ceny, kterých dosahuje TORREY díky relativně levné pracovní síle v Mexiku lze u evropských výrobců jen stěží dosáhnout.

Firma ZEMAN Váhy má oficiální zastoupení TORREY pro Českou republiku od roku 1997.

SENSOCAR Španělsko, tenzometrické snímače

SENSOCAR je jedním z významných světových výrobců tenzometrických snímačů zatížení. Je zaměřen na nerezové a ocelové snímače a okrajově vyrábí snímače z lehkých slitin a hliníku. Vyrábí snímače se jmenovitou kapacitou od 1kg až do 50t, pro zatížení ohybové, střihové, tlakové, tahové i pro excentrické zatížení (tzv. singlepoint). Snímače s větší váživostí pro průmyslové použití se dodávají jak s analogovým, tak s digitálním výstupním signálem.

Sensocar rovněž vyrábí profesionální vyhodnocovací jednotky pro průmyslové vážení, zejména pro automobilové mostové váhy, pro připojení snímačů s analogovým i s digitálním signálem.

a dále prodáváme zařízení a software těchto značek a společností:

  • ZEMAN Váhy Česko, váhy vlastní výroby
  • CAS Jižní Korea, kompletní sortiment vah, vyhodnocovacích jednotek a vážicího zařízení
  • TORREY Mexiko, obchodní váhy
  • SENSOCAR Španělsko, tenzometrické snímače
  • RADWAG Polsko, laboratorní váhy
  • EURO Slovensko, registrační pokladny, pokladní zásuvky, pokladní klávesnice
  • QUORION Německo, registrační pokladny, pokladní zásuvky
  • ZEBRA Taiwan, termotransferové tiskárny
  • METROLOGIC USA, snímače čárového kódu
  • INDAS, software pro pokladní, restaurační, vážní, etiketovací a expediční systémy